O mně

Kristýna Strnad Konečná

Jsem interiérový a grafický designér. Pracuji na projektech, kde mohu vytvářet trvalé hodnoty. Díky osobnímu přístupu ke klientovi, dokáži reagovat na jeho aktuální potřeby. V případě komplexních projektů zapojuji do svého týmu vhodné kolegy designéry, se kterými plním stanovené cíle projektu.

JEDNATEL & DESIGNER
00 420 736 122 725
info@kristynakonecna.com

Vystudovala jsem grafický design na Střední škole umění a designu v Brně a ve studiu pokračovala na britské Teeside University. Od roku 2012 působím pod značkou Kristýna Konečná Design se zaměřením na logodesign a branding.
S klienty pracuji také na interiérových zakázkách, které jsou mou velkou vášní. Interiér vnímám jako tří-dimenzionální plátno, které musí být v dokonalé harmonii.

Můj nejbližší tým

Martin Rejsa

UX DESIGNER & PROGRAMATOR

Martin je specialistou na UX design a programování. Web musí nejen dobře vypadat, ale hlavně sloužit klientovi a mít intuitivní ovládání pro cílovou skupinu. Vyváženost a symbióza mezi funkčností webu a estetikou je klíčová - a nám už se s Martinem daří nacházet více jak 7 let.

Julie Čermáková

GRAPHIC DESIGNER & ILLUSTRATOR

Julie vystudovala obor grafický design a ilustrace v Plzni. Nyní se tedy zaměřuje převážně na knižní design a ilustraci. Mezi aktuálně úspěšně dokončené projekty patří například kniha s youtuberem Ondřejem KOVY Kovářem. Julie se také více jak 10 let pohybuje na poli fotografie.

Zajímají Vás moje návrhy interiérů a realizace? Napište mi na info@kristynakonecna.com