Kontakt

Rozhodli jste svou značku posunout na vyšší level a zvýšit její potenciál? Skvěle! Vyplňte prosím klientský formulář, nebo mi můžete napsat na níže uvedenou e-mailovou adresu. Své klienty se snažím co nejlépe poznat abychom si ověřili, zda se nám bude dobře spolupracovat.

INFO@KRISTYNAKONECNA.COM
+420 736 122 724

  captcha

  Jak pracuji

  Seznamte se blíže s procesem spolupráce, a zjistěte co můžete očekávat, pokud se rozhodnete mne kontaktovat. Jasně daná pravidla spolupráce a časem ověřený postup nám pomohou plnit cíle, které si společně vytyčíme.

  PRVNÍ KONTAKT

  Je to tady. Konečně jste se rozhodli udělat další krok za realizací vašeho snu. Vše začíná prvním kontaktem přes e-mail či telefon, kde mi představíte váš záměr. Pokud je to možné, připojte do emailu také veškeré obrazové dokumenty, které máte prozatím k projektu k dispozici. Následně si s vámi domluvím schůzku či Zoom call. Probereme detaily projektu a vytvoříme konkrétní zadání, neboli brief projektu. Teno brief pro mě bude opěrným dokumentem při navrhování.

  NACENĚNÍ, ZÁLOHA & ČASOVÝ HARMONOGRAM

  Na základě zadání Vám zašlu cenovou nabídku s časovým harmonogramem prací. Seznámíte se s výší honoráře a dalšími detaily, které mohou být důležité pro naši spolupráci. Po písemném odsouhlasení cenové nabídky a uhrazení zálohy se mohu pustit do práce.

  TVORBA NÁVRHU

  V první fázi navrhování vypracuji rešerši, vyhledám relevantní inspiraci a vytvářím tzv. moodboard projektu.  Tuto inspirační nástěnku Vám následně prezentuji, abychom si byli jisti, že jdeme správným směrem. Poté začínám pracovat na návrhu samotném. Hotový návrh Vám prezentuji s fotorealistickými vizualizacemi. Dám vám dostatek času na podání zpětné vazby. Poté zapracuji případné klientské změny a vzniká finální dílo.

  HOTOVÝ NÁVRH

  Po zapracování úprav máme hotový návrh, připravený k odevzdání, tisku či jiné realizaci. Obdržíte od mne veškerou dokumentaci  - v případě grafických projektů tisková data a ostatní soubory uvedené v cenové nabídce.

  REALIZACE

  Mějte na paměti, že i sebelepší návrh, do kterého společně vložíme spoustu času a energie, dokáže znehodnotit nekvalitní reprodukce. Proto Vám mohu doporučit tisk u ověřeného tiskaře a dohlédnout na výslednou kvalitu.

  Otázky & odpovědi

  Zde je několik otázek, které mi od klientů nejčastěji přichází. Pokud byste měli další dotazy nebo chcete nějaký bod více rozvést, neváhejte mne kontaktovat. Ráda vám potřebné zodpovím.

  KOLIK STOJÍ DESIGN?

  Každý projekt je unikátní a má svá vlastní specifika. Po absolvování úvodní schůzky či Zoom hovoru jsem schopna vám v cenové nabídce zaslat konkrétní výši mé odměny. Pamatujte, že branding & webdesign není pouze tvorba něčeho pěkného, ale jedná se o klíčovou investici do vašeho podnikání a dalšího růstu.

  KDY SE MI MŮŽETE VĚNOVAT?

  Záleží na mém aktuálním vytížení. Počítejte však s rozmezím 1-2 měsíce. Kontaktujte mne přes klientský formulář a zarezervujte si místo pro váš projekt.

  MUSÍME SE SETKÁVAT OSOBNĚ?

  Ne, není to nutné. Pracuji pro klienty z česka i zahraničí. Dnešní technologie nám umožňují pravidelné meetingy, hovory, prezentace i předávání objemných dat. Hladká a efektivní komunikace je tedy možná i na dálku.

  NAVRHNETE MI POUZE LOGO?

  Logo samotné Vám bohužel v dnešní době úspěch nezaručí. Abyste vystoupili z davu, potřebujete vizuálně odvyprávět váš příběh, být konzistentní napříč všemi platformami a ideálně mít připravenou strategii. Klientům proto důrazně doporučuji projít celým procesem. Jedině tak mohu zaručit, že vaše investice bude mít dosah.

  Rozdíl mezi těmi

  co to dokázali a vámi je jeden.

  Oni už začali.