PRACOVNÍ POSTUP

Moje práce mě baví a měla by bavit i Vás. Strávíme společně nějaký čas. Věnujte prosím několik minut přečtení pracovního postupu a ověřte si, zda si budeme rozumět.

1. První schůzka

Vše začíná prvním kontaktem přes e-mail či telefon, kde mi představíte záměr Vašeho projektu. Pokud je to možné, připojte do mailu také dokumenty, které máte k projektu k dispozici s popisem Vaší představy o spolupráci. Následně si s Vámi domluvím osobní schůzku, kde prokonzultujeme detaily a vytvoříme konkrétní zadání, neboli brief projektu, který pro mne bude opěrným dokumentem.

2. Nacenění a časový harmonogram

Na základě zadání Vám zašlu cenovou nabídku s časovým harmonogramem práce. Seznámíte se s výší honoráře a dalšími body, které mohou být důležité pro naši spolupráci. Po odsouhlasení cenové nabídky a uhrazení zálohy se můžeme pustit do práce.

3. Tvorba návrhu

V první fázi navrhování zpracuji rešerši, vyhledám relevantní inspiraci a vytvářím tzv. moodboard projektu. Poté pracuji na návrhu samotném. Hotový návrh Vám prezentuji s formou skic i fotorealistickými vizualizacemi. Budete mít čas na seznámení se s návrhem a podání zpětné vazby. Následně zapracuji případné klientské změny.

4. Hotový návrh

Po zapracování úprav máme hotový návrh, připravený k odevzdání či realizaci. Obdržíte ode mně veškerou dokumentaci, tisková data a další soubory uvedené v cenové nabídce.

5. Realizace

Mějme na paměti, že i sebelepší návrh, do kterého společně vložíme spoustu času a energie, dokáže shodit nekvalitní reprodukce. Proto Vám po domluvě mohu doporučit tisk u ověřeného tiskaře a dohlédnout na kvalitu tisku.

Při zavádění nového vizuálního stylu do praxe je nutné dodržovat manuál a pokračovat v nastavené strategii. Vždy důkladně zvažte, zda Vaši známí či kolegové z práce budou vizuální tvář Vaší značky systematicky budovat nebo ji v opačném případě začnou vlastní kreativitou neúmyslně tříštit. Začíná to změnou písma, přidáním několika barev, roztomilou fotografií a Vy se do půl roku nestačíte divit, proč Vám nová identita nepřináší kýžené výsledky, které jste od redesignu a investice do ní čekali. Pokud nemáte po ruce grafického designéra, který dokáže pracovat v profesionálních programech a rozumí dané problematice, můžeme i po dokončení vizuálu pokračovat ve spolupráci.

Jsem designér kterého hledáte?
Skvěle! Napište mi na:

info@kristynakonecna.com