Design Intensive

Nemůžete nebo jednoduše nechcete čekat na nový design vaší značky týdny či dokonce měsíce? Pak je pro vás Design Intensive Day ideálním řešením. Je vytvořen pro ty, kteří rádi pracují rychle, rozhodně a efektivně.

Navrhnu design vaší značky během jediného dne.

EXKLUZIVNĚ

Brand Design
Intensive Day

Lze navrhnout logo a vizuální identitu značky nebo ji redesignovat během jednoho dne? Po deseti letech zkušeností s tvorbou identit říkám, že ano. Zapotíme se, naše spolupráce bude opravdu intenzivní, ale výsledek bude stát za to.

BALÍČEK ZAHRNUJE

Vstupní konzultace

Moodboard značky

Logo (většinou typografické)

Barevná paleta

Písmo

Balíček ilustračních fotografií z fotobanky

Sada editovatelných příspěvků na sociální média

Brand Board značky

30-ti denní support

Možná máte ještě otázky...

JSEM SPRÁVNÝ ADEPT NA DESIGN INTENSIVE?

Ano, pokud víte co zhruba chcete, máte schopnost se svižně rozhodovat a za svým výběrem si dokážete stát. Abychom za den dokázali splnit vytyčené cíle, tak na nerozhodnost a tápání, kterými si někteří klienti potřebují projít, zde nebude prostor. Pokud cítíte, že jste spíše druhý typ klienta, doporučuji využít službu Full Branding balíček, kde bude na vše a mnohem více věcí dostatek prostoru.

POTŘEBUJI MÍT NĚCO PŘIPRAVENÉ

Pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou a napíšete mi (nebo si rovnou zarezervujete termín níže), tak se s Vámi nejbližších dnech telefonicky spojím. Vyptám se na detaily vašeho projektu, vaši představu, očekávání a podívám se na prezentační materiály, které jste doposud používali. Je klidně možné, že během tohoto rozhovoru zjistíme, že pro sebe nejsme ti praví. V opačném případě si potvrdíme termín a pošlu vám zálohovou fakturu na 50% z celkové částky kterou hradíte předem.

KOLIK MĚ BUDE DESIGN INTENSIVE STÁT?

Investice do základního BDI balíčku je uvedena na konci této stránky. Pokud si budete přát po konzultaci přidat na seznam něco navíc, uzpůsobím tomu cenu. Pokud práce nabydou do většího rozsahu, rozdělíme si ji do dvou dnů. 

JAK DLOUHO DOPŘEDU JE POTŘEBA SLUŽBU ZAREZEROVAT?

BDI den je ideální rezervovat alespoň měsíc dopředu. Budeme tak mít dostatek času na seznámení a dořešení všech potřebných detailů.

BUDU MÍT VŠE BĚHEM JEDINÉHO DNE?

Ráno odstartujeme naši spolupráci upřesňujícím callem a pustíme se do práce. V průběhu dne jsme ve spojení, konzultujeme společně moodboard, inspirace, návrhy a do konce dne máme schválený koncept a finální design. Pokud jde vše svižně, stíhám vám předat finální data v ten samý den nebo vám balíček s finálními výstupy posílám den následující.

CO NENÍ SOUČASTÍ BALÍČKU?

Součástí BDI balíčku není manuál značky ani logomanuál s podrobnými definicemi. Jejich tvorba je časově velmi náročná. Místo toho v něm najdete tzv. Brand Board. Jedná se o list nebo "nástěnku" s přehledem všech klíčových prvků vaší nové identity, po hromadě ve vzájemných souvislostech, doplněné o krátký popisek - do startu naprosto dostačující řešení. 

Designem můžete zaujmout. Když zaujmete, máte šanci prodat.

vlastní vizuální identita

Díky vlastní originální vizuální identitě budete rozpoznatelní na webu, sítích i v tisku. Dokážete zaujmout a můžete se odlišit od konkurence. Začnete konečně budovat lovebrand, na který budete opravdu pyšní. 

EDITOVATELNÉ PŘÍSPĚVKY

Součástí je sada editovatelných šablon v Canvě s designem připraveným pro různé účely. Profil vaší značky nemusí být nuda. Můžete sdělovat informace formou zábavy, inspirace, edukace a u toho prodávat svoji službu či produkt.

30-ti denní support

Během dalšího jednoho měsíce vám budu na telefonu po ruce s případnými dotazy či nejasnostmi. Chci, aby vám nová identita podnikání usnadňovala a přinášela výsledky, které si zasloužíte.

Vaše investice

za profesionální prezentaci značky,

která nakopne vaše podnikání.

25.000,-

 

Limitovaná startovací cena do konce října

19.500,-

I vaše vize může být realitou.

Záleží pouze a jen na vás.

Pustíte se do akce?